NLDD-350HW
NLDD-350HW MEAN WELL
3965052.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NLDD-350HW - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, NLDD-H Series, 60 W, 52 VDC, 350 mA, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 52VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: PWM
Eingangsspannung, max.: 56VDC
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 10VDC
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NLDD-350HW - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, NLDD-H Series, 60 W, 52 VDC, 350 mA, PWM, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 52VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 350mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: PWM, Eingangsspannung, max.: 56VDC, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 10VDC, Produktpalette: NLDD-H Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 60W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLDD-350HW NLDD-350HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf LED Power Supplies 10-56Vin 6-52V 350mA CC Wire Style
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NLDD-350HW NLDD-350HW Виробник : Mean-Well USA, Inc. nldd-h-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 60W Single 5-Pin
на замовлення 1 шт:
NLDD-350HW NLDD-350HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 10-56VDC, Вихід: 350mA, 6…52VDC, -40...+50 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NLDD-350HW NLDD-350HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 10-56VDC, Вихід: 350mA, 6…52VDC, -40...+50 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 1.26" L x 0.80" W x 0.49" H (32.0mm x 20.3mm x 12.4mm)
Voltage - Output: 6 ~ 52V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 59V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 10V