NLDD-700HW
NLDD-700HW MEAN WELL USA Inc.
NLDD-H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC-DC CONSTANT CURRENT STEP-DOWN
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 1.26" L x 0.80" W x 0.49" H (32.0mm x 20.3mm x 12.4mm)
Voltage - Output: 6 ~ 52V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 59V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 10V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-DC CONSTANT CURRENT STEP-DOWN, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Size / Dimension: 1.26" L x 0.80" W x 0.49" H (32.0mm x 20.3mm x 12.4mm), Voltage - Output: 6 ~ 52V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 59V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 10V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLDD-700HW NLDD-700HW Виробник : Mean-Well USA, Inc. nldd-h-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 60W Single 5-Pin
на замовлення 167 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
товару немає в наявності
NLDD-700HW NLDD-700HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 10-56VDC, Вихід: 700mA, 6…52VDC, -40...+50 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NLDD-700HW NLDD-700HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 10-56VDC, Вихід: 700mA, 6…52VDC, -40...+50 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NLDD-700HW NLDD-700HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H-spec.pdf LED Power Supplies 10-56Vin 6-52V 700mA CC Wire Style
NLDD-700HW Виробник : MEAN WELL NLDD-H.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; Uin: 10÷56VDC; Uout: 6÷52VDC; Iout: 700mA; cables
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 10...56V DC
Output voltage: 6...52V DC
Output current: 0.7A
Mounting: cables
Manufacturer series: NLDD
Body dimensions: 32.1x20.5x12.5mm
Efficiency: 96%
Operating temperature: -40...50°C