Продукція > NLF > NLFC201614T-2R2M-PF
NLFC201614T-2R2M-PF
NLFC2016%20Type.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 240MA 230 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC201614T-2R2M-PF NLFC201614T-2R2M-PF Виробник : TDK Corporation NLFC2016%20Type.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 240MA 230 MOHM
товару немає в наявності