Продукція > TDK > NLFC453232T-150K-PF
NLFC453232T-150K-PF
NLFC453232T-150K-PF TDK
TDK_05162016_NLFC453232_.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 15uH
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 200MA 300MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC453232T-150K-PF NLFC453232T-150K-PF Виробник : TDK Corporation NLFC453232_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 15UH 200MA 300MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA