Продукція > TDK > NLFC453232T-221K-PF
NLFC453232T-221K-PF TDK
TDK_08112016_NLFC-1207166.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 220uH
на замовлення 1113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 55MA 3.8 OHM SMD.
Інші пропозиції NLFC453232T-221K-PF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC453232T-221K-PF NLFC453232T-221K-PF Виробник : TDK Corporation NLFC453232_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 220UH 55MA 3.8 OHM SMD
товару немає в наявності