Продукція > NLF > NLFC453232T-2R2M-PF
NLFC453232T-2R2M-PF
NLFC453232_Rev2009.pdf
Виробник:
на замовлення 71200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 600MA 70MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC453232T-2R2M-PF Виробник : TDK TDK_05162016_NLFC453232_.pdf Fixed Inductors 2.2uH
на замовлення 490 шт:
NLFC453232T-2R2M-PF NLFC453232T-2R2M-PF Виробник : TDK Corporation NLFC453232_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 600MA 70MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 600 mA