Продукція > TDK > NLFC453232T-331K-PF
NLFC453232T-331K-PF
NLFC453232T-331K-PF TDK
TDK_05162016_NLFC453232_.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 330uH
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 45MA 6 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC453232T-331K-PF NLFC453232_Rev2009.pdf
на замовлення 6000 шт:
NLFC453232T-331K-PF NLFC453232T-331K-PF Виробник : TDK Corporation NLFC453232_Rev2009.pdf Description: FIXED IND 330UH 45MA 6 OHM SMD
товару немає в наявності