Продукція > TDK CORPORATION > NLFC453232T-331K-PFT
NLFC453232T-331K-PFT TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 45MA 6 OHM SMD
Написати відгук
Power Inductors - SMD 330uH 6.0ohms 45mA +/-10%.
Інші пропозиції NLFC453232T-331K-PFT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFC453232T-331K-PFT NLFC453232T-331K-PFT Виробник : TDK Power Inductors - SMD 330uH 6.0ohms 45mA +/-10%