NLFV25T-101K-PF
NLFV25T-101K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 40MA 4.8 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 40 mA
на замовлення 42000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 40MA 4.8 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 40 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-101K-PF NLFV25T-101K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 40MA 4.8 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 796kHz
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 40 mA