NLFV25T-150K-EF
NLFV25T-150K-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 130MA 900MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 130MA 900MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-150K-EF NLFV25T-150K-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 130MA 900MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
NLFV25T-150K-EF NLFV25T-150K-EF Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en-977079.pdf Fixed Inductors 15uH 900mohms 130mA Wound Ferrite