NLFV25T-1R0M-PF
NLFV25T-1R0M-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 455MA 84 MOHM SMD
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-1R0M-PF NLFV25T-1R0M-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1UH 455MA 84 MOHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
NLFV25T-1R0M-PF NLFV25T-1R0M-PF Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en-977083.pdf Fixed Inductors 1.0uH 20% SFR 100MHz