NLFV25T-220K-EF
NLFV25T-220K-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 105MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 105 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - NLFV25T-220K-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 22 µH, 1 ohm, 16 MHz, 105 mA, 1008 [Metrisch 2520], NLFV25-EF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 10%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], DC-Widerstand, max.: 1ohm, Bauform - Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], Eigenresonanzfrequenz: 16MHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 105mA, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: NLFV25-EF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-220K-EF NLFV25T-220K-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf Description: TDK - NLFV25T-220K-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 22 µH, 1 ohm, 16 MHz, 105 mA, 1008 [Metrisch 2520], NLFV25-EF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Eigenresonanzfrequenz: 16MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 105mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: NLFV25-EF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 795 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
NLFV25T-220K-EF NLFV25T-220K-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 105MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 105 mA
Мінімальне замовлення: 25
NLFV25T-220K-EF NLFV25T-220K-EF Виробник : TDK TDKC-S-A0006295778-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - NLFV25T-220K-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 22 µH, 1 ohm, 16 MHz, 105 mA, 1008 [Metrisch 2520], NLFV25-EF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Bauform - Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
Eigenresonanzfrequenz: 16MHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 105mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 61
NLFV25T-220K-EF NLFV25T-220K-EF Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en-977079.pdf Fixed Inductors 22uH 1.2ohms 105mA Wound Ferrite