NLFV25T-220K-PF
NLFV25T-220K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 105MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 105 mA
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 105MA 1.2 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 105 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-220K-PF NLFV25T-220K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 105MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 105 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
NLFV25T-220K-PF NLFV25T-220K-PF Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en-977083.pdf Fixed Inductors 22uH 10% SFR 16MHz