NLFV25T-2R2M-EF
NLFV25T-2R2M-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 315MA 120MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 315 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 315MA 120MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 315 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-2R2M-EF NLFV25T-2R2M-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 315MA 120MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 315 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
NLFV25T-2R2M-EF NLFV25T-2R2M-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 2.2uH 120mohms 315mA Wound Ferrite