Продукція > TDK > NLFV25T-3R3M-EF
NLFV25T-3R3M-EF
NLFV25T-3R3M-EF TDK
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 3.3uH 240mohms 280mA Wound Ferrite
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 280MA 240MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-3R3M-EF NLFV25T-3R3M-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 280MA 240MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 280 mA