Продукція > TDK > NLFV25T-680K-PF
NLFV25T-680K-PF
NLFV25T-680K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en-977083.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 68uH 10% SFR 10MHz
на замовлення 3306 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 50MA 3.96 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.96Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-680K-PF inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf
NLFV25T-680K-PF NLFV25T-680K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 68UH 50MA 3.96 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.96Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 50 mA