NLFV25T-330K-PF
NLFV25T-330K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 85MA 1.68 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.68Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
на замовлення 26000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 85MA 1.68 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.68Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV25T-330K-PF NLFV25T-330K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 85MA 1.68 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 85 mA