Продукція > TDK > NLFV32T-101K-EFT
NLFV32T-101K-EFT
NLFV32T-101K-EFT TDK
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 100uH 2.2ohms 55mA +/-10%
на замовлення 3585 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-101K-EFT NLFV32T-101K-EFT Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 55MA 2.64 OHM