NLFV32T-150K-EF
NLFV32T-150K-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 140MA 360 MOHM
на замовлення 2961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-150K-EF NLFV32T-150K-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 140MA 360 MOHM
NLFV32T-150K-EF NLFV32T-150K-EF Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en-774471.pdf Fixed Inductors 15 UH 10%