Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-151K-EFT
NLFV32T-151K-EFT
NLFV32T-151K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 150UH 50MA 3.48 OHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-151K-EFT NLFV32T-151K-EFT Виробник : TDK e511_nlfv-270631.pdf Fixed Inductors 150uH 2.9ohms 50mA +/-10%