Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-1R0M-EFT
NLFV32T-1R0M-EFT
NLFV32T-1R0M-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 750MA 72 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.0uH 0.06ohms 750mA +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-1R0M-EFT NLFV32T-1R0M-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 1.0uH 0.06ohms 750mA +/-20%