NLFV32T-1R5M-EF
NLFV32T-1R5M-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 84MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 84mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - NLFV32T-1R5M-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 1.5 µH, 0.07 ohm, 80 MHz, 600 mA, 1210 [Metrisch 3225], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.5µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1210 [Metrisch 3225], DC-Widerstand, max.: 0.07ohm, Eigenresonanzfrequenz: 80MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 600mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: NLFV32-EF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-1R5M-EF NLFV32T-1R5M-EF Виробник : TDK 2295368.pdf Description: TDK - NLFV32T-1R5M-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 1.5 µH, 0.07 ohm, 80 MHz, 600 mA, 1210 [Metrisch 3225]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1210 [Metrisch 3225]
DC-Widerstand, max.: 0.07ohm
Eigenresonanzfrequenz: 80MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 600mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: NLFV32-EF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.07ohm
Eigenresonanzfrequenz: 80MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 600mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 55
NLFV32T-1R5M-EF NLFV32T-1R5M-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey RF Inductors - SMD 3.2mm x 2.5mm x 2.2mm, -40 to +105 degC, 600mA, 1.5 H, 84mO
Мінімальне замовлення: 18
NLFV32T-1R5M-EF NLFV32T-1R5M-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 84MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 600 mA