Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-1R5M-EFT
NLFV32T-1R5M-EFT
NLFV32T-1R5M-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 84 MOHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.5uH 0.07ohms 600mA +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-1R5M-EFT NLFV32T-1R5M-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 0.07ohms 600mA +/-20%