Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-221K-EFT
NLFV32T-221K-EFT
NLFV32T-221K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 40MA 6.12 OHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-221K-EFT NLFV32T-221K-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Fixed Inductors 220uH 5.1ohms 40mA +/-10%