Продукція > TDK > NLFV32T-2R2M-EF
NLFV32T-2R2M-EF
NLFV32T-2R2M-EF TDK
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 108 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 108mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 108 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 108mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-2R2M-EF NLFV32T-2R2M-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 108 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
NLFV32T-2R2M-EF NLFV32T-2R2M-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey RF Inductors - SMD 3.2mm x 2.5mm x 2.2mm, -40 to +105 degC, 500mA, 2.2?H, 108mO