Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-2R2M-EFT
NLFV32T-2R2M-EFT
NLFV32T-2R2M-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 108 MOHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-2R2M-EFT NLFV32T-2R2M-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Fixed Inductors 2.2uH 0.09ohms 500mA +/-20%