Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-330K-EFT
NLFV32T-330K-EFT
NLFV32T-330K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 95MA 780 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-330K-EFT NLFV32T-330K-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Fixed Inductors 33uH 0.65ohms 95mA +/-10%