Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-331K-EFT
NLFV32T-331K-EFT
NLFV32T-331K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 35MA 8.16 OHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-331K-EFT NLFV32T-331K-EFT Виробник : TDK e511_nlfv-270631.pdf Fixed Inductors 330uH 6.8ohms 35mA +/-10%