Продукція > TDK > NLFV32T-3R3M-EF
NLFV32T-3R3M-EF
NLFV32T-3R3M-EF TDK
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 3.3 UH 20%
на замовлення 5077 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 420MA 110 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-3R3M-EF NLFV32T-3R3M-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 3.3UH 420MA 110 MOHM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
NLFV32T-3R3M-EF inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf?ref_disty=digikey