Продукція > TDK > NLFV32T-3R3M-EFT
NLFV32T-3R3M-EFT
NLFV32T-3R3M-EFT TDK
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 3.3uH 0.11ohms 420mA +/-20%
на замовлення 738 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-3R3M-EFT NLFV32T-3R3M-EFT Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 420MA 132 MOHM