Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-471K-EFT
NLFV32T-471K-EFT
NLFV32T-471K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470UH 30MA 17.4 OHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 470uH 14.5ohms 30mA +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-471K-EFT NLFV32T-471K-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 470uH 14.5ohms 30mA +/-10%