Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-4R7M-EFT
NLFV32T-4R7M-EFT
NLFV32T-4R7M-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 360MA 156 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 4.7uH 0.13ohms 360mA +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-4R7M-EFT NLFV32T-4R7M-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 0.13ohms 360mA +/-20%