Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-680K-EFT
NLFV32T-680K-EFT
NLFV32T-680K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 70MA 1.56 OHM SMD
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-680K-EFT NLFV32T-680K-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 68uH 1.3ohms 70mA +/-10%