Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-681K-EFT
NLFV32T-681K-EFT
NLFV32T-681K-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680UH 25MA 22.2 OHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 680uH 18.5ohms 25mA +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-681K-EFT NLFV32T-681K-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 680uH 18.5ohms 25mA +/-10%