Продукція > TDK CORPORATION > NLFV32T-6R8M-EFT
NLFV32T-6R8M-EFT
NLFV32T-6R8M-EFT TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 260MA 204 MOHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 6.8uH 0.17ohms 260mA +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLFV32T-6R8M-EFT NLFV32T-6R8M-EFT Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlfv32-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 6.8uH 0.17ohms 260mA +/-20%