NLHV25T-R33J-PF
NLHV25T-R33J-PF TDK Corporation
NLHV25_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330NH 400MA 680MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 680mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 400MA 680MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 680mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLHV25T-R33J-PF NLHV25_Series.pdf
на замовлення 93481 шт:
NLHV25T-R33J-PF NLHV25T-R33J-PF Виробник : TDK Corporation NLHV25_Series.pdf Description: FIXED IND 330NH 400MA 680MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 25.2MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 400 mA