Продукція > KYOCERA AVX > NLJA476M006R1600
NLJA476M006R1600
NLJA476M006R1600 KYOCERA AVX
NLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: A
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 Ohms
Current - Leakage: 28.2 µA
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: A, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 Ohms, Current - Leakage: 28.2 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLJA476M006R1600 NLJA476M006R1600 Виробник : AVX nlj-776005.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 47uF 20% ESR=1600mOhm
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
NLJA476M006R1600 NLJA476M006R1600 Виробник : KYOCERA AVX NLJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V