NLV25T-680J-EFD
NLV25T-680J-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_standard_nlv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 16.6Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 16.6Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLV25T-680J-EFD NLV25T-680J-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_nlv25-efd_en.pdf Description: FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
NLV25T-680J-EFD NLV25T-680J-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_standard_nlv25-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 68uH 16.6ohms 70mA Wound Fer AEC-Q200