NLV32T-470J-EFD
NLV32T-470J-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_standard_nlv32-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 60 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLV32T-470J-EFD NLV32T-470J-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_nlv32-efd_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 7Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
NLV32T-470J-EFD NLV32T-470J-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_standard_nlv32-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 47uH 7.0ohms 60mA Wound Fer AEC-Q200