NLV32T-R12J-PF
NLV32T-R12J-PF TDK Corporation
inductor_commercial_standard_nlv32-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 450MA 220MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 500MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 450 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 450MA 220MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 500MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLV32T-R12J-PF NLV32T-R12J-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_nlv32-pf_en.pdf Description: FIXED IND 120NH 450MA 220MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 450 mA