Продукція > TDK > NLV32T-R39J-PFD
NLV32T-R39J-PFD
NLV32T-R39J-PFD TDK
inductor_automotive_standard_nlv32-pfd_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor General Purpose Molded/Unshielded Wirewound 0.39uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.45A 0.45Ohm DCR 1210 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 450MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 250MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLV32T-R39J-PFD NLV32T-R39J-PFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_standard_nlv32-pfd_en.pdf Description: FIXED IND 390NH 450MA 450MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 450 mA