NMOQW450
NMOQW450 Pulse Electronics
NMOQW450
Виробник: Pulse Electronics
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 45
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.000" (177.80mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 45, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.000" (177.80mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.