NMOWB40C
NMOWB40C Pulse Electronics
NMOWB40C
Виробник: Pulse Electronics
Description: WIDE BAND LOW BAND, UNITY, 5 MHZ
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 40MHz ~ 50MHz
Gain: 2dBi
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 55.000" (139.70cm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 70MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIDE BAND LOW BAND, UNITY, 5 MHZ, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 40MHz ~ 50MHz, Gain: 2dBi, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 55.000" (139.70cm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 70MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.