NMOWB450C
NMOWB450C Pulse Electronics
NMOWB450C
Виробник: Pulse Electronics
Description: COIL/STAINLESS WHIP, 3.5 DB, 450
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 450MHz ~ 475MHz
Gain: 5.5dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 35.500" (901.70mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 462.5MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COIL/STAINLESS WHIP, 3.5 DB, 450, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 450MHz ~ 475MHz, Gain: 5.5dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 35.500" (901.70mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 462.5MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.