Продукція > AIPULNION > NN1-05S24ANT
NN1-05S24ANT AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 200mA; 24V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 85% Odpowiednik: AM1LS-0524S-NZ; NN1-05S24ANT DC NN1-05S24ANT
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 200mA; 24V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 85% Odpowiednik: AM1LS-0524S-NZ; NN1-05S24ANT DC NN1-05S24ANT, кількість в упаковці: 5 шт.