Продукція > ONSEMI > NOIV1SN016KA-GTI
NOIV1SN016KA-GTI
NOIV1SN016KA-GTI onsemi
noiv1sn016ka-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC IMAGE SENSOR 16MP 355PGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 355-BSPGA, Window
Type: CMOS
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Voltage - Supply: 1.6V ~ 2V, 3V ~ 3.6V
Pixel Size: 4.5µm x 4.5µm
Active Pixel Array: 4096H x 4096V
Supplier Device Package: 355-µPGA
Part Status: Obsolete
Frames per Second: 80
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC IMAGE SENSOR 16MP 355PGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 355-BSPGA, Window, Type: CMOS, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Voltage - Supply: 1.6V ~ 2V, 3V ~ 3.6V, Pixel Size: 4.5µm x 4.5µm, Active Pixel Array: 4096H x 4096V, Supplier Device Package: 355-µPGA, Part Status: Obsolete, Frames per Second: 80.