Продукція > NOJ > NOJA156M004RWJ
NOJA156M004RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 72500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJA156M004RWJ
Description: CAP NIOB OXIDE 15UF 20% 4V 1206.
Інші пропозиції NOJA156M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA156M004RWJ NOJA156M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 15UF 20% 4V 1206
товару немає в наявності
NOJA156M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 15uF 20%