Продукція > KYOCERA AVX > NOJA156M006RWJ
NOJA156M006RWJ
NOJA156M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 2 Ohms
Current - Leakage: 1.8 µA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: A, Dissipation Factor: 8%, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 2 Ohms, Current - Leakage: 1.8 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA156M006RWJ NOJA156M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 8%
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 1.8 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
NOJA156M006RWJ NOJA156M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011739183_1-2538308.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 15uF 20% 20% Tol.