Продукція > NOJ > NOJA226M002RWJ
NOJA226M002RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJA226M002RWJ
Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 2.5V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: A, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9 Ohms, Current - Leakage: 1.1 µA.
Інші пропозиції NOJA226M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA226M002RWJ NOJA226M002RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 2.5V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9 Ohms
Current - Leakage: 1.1 µA
товару немає в наявності
NOJA226M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 22uF 20%