Продукція > KYOCERA AVX > NOJA476M004RWJ
NOJA476M004RWJ
NOJA476M004RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 18%
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2 Ohms
Current - Leakage: 3.8 µA
на замовлення 1764 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: A, Dissipation Factor: 18%, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2 Ohms, Current - Leakage: 3.8 µA.
Інші пропозиції NOJA476M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA476M004RWJ NOJA476M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 47uF 20%
NOJA476M004RWJ NOJA476M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 18%
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
Current - Leakage: 3.8 µA
товару немає в наявності
NOJA476M004RWJ NOJA476M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 47uF 20%